facebook
Ziemia egiptu bikor, odżywka do rzęs revitalash przedłużanie rzęs, Oleśnica Napisz do nas Nowość - fotoodmładzanie, liposukcja kawitacyjna, laseroterapia
Laseroterapia, depilacja laserowa epilacja, usuwanie przebarwień
cennik zabiegów
galeria zabiegów kosmetycznych
Salon kosmetyczny Oleśnica

Przedłużanie rzęs

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu luksusowy i w pełni profesjonalny zabieg Przedłużania rzęs wykonany metodą 1:1. Wyróżnia nas bardzo wysoka jakość produktów i usług oraz bogaty wybór luksusowych materiałów sprawdzonych i polecanych przez tysiące zadowolonych konsumentek na całym świecie.

 Przedłużanie rzęs 1:1

Zagęszczanie rzęs

Opieramy się na przekonaniu, że potrzeby naszych Klientek mają kluczowe znaczenie i w pełni zobowiązujemy się do spełnienia ich potrzeb. To przełomowe rozwiązanie w kosmetyce upiększającej, efekt który daje naturalny i piękny wygląd.

Przedłużone uwodzicielskie rzęsy

Nasze rzęsy sprawią, że Twoje oczy nabiorą wyrazistości, optycznie je powiększą a spojrzenie przepełni się uwodzicielskim blaskiem. 


 Przedłużanie rzęs - Secret Lashes

 

Secret Lashes to profesjonalna metoda przedłużania rzęs. Przyklejane są pojedyncze rzęsy do rzęsy, są lekkie, wyglądają i zachowują się jak prawdziwe. Bezbolesna i relaksująca procedura zajmuje od 60 do 180 min. Są wodoodporne, można się w nich kąpać i pływa, pozostają nienaruszone również pod wpływem ciepła. Nie trzeba ich malować.

profesjonalna metoda przedłużania rzęs


Aplikacja wykonana na produktach Secret Lashes przez przeszkolonych w naszej instytucji personel jest w pełni bezpieczna. Życie jednej rzęsy trwa około 2,5 miesiąca a na jej miejsce wyrasta nowa. Dlatego też rzęsy ludzkie odnawiają się na bieżąco. Ponadto Secret Lashes to najwyższej jakości rzęsy i kleje które zapewniają efekt bez jakichkolwiek konsekwencji. Aplikacja jest bezbolesna, nie wpływa na stan powiek i rzęs.

 
 
Salonik Kosmetyczny u Beaty 2011-2018 | eBiu - Web Design
Oferta ::
Galeria ::
Kontakt ::
Cennik ::
Przedłużanie rzęs   Paznokcie żelowe   Makijaż permanentny   Henna   Paznokcie hybrydowe  Przedłużanie paznokci     Liposukcja kawitacyjna   Fale radiowe   Pielęgnacja dłoni   Pielęgnacja stóp   Zabiegi na twarz   Depilacja Facebook
e-mail eBiu - Web Design